Sezona festif ka filluar, ndërsa me të Edhe sezona e fotografive të Reja në rrjete sociale! Tashmë, “tresse coiffure” Modelet e flokëve me gërshëta është një Trend i parezismarhëm në të Errësira botën. Le chargement de chaque outil de cheveux que je possède et se dirige vers le bas pour #comicon le matin??. Vous ne pouvez pas attendre de voir tous mes cheveux préférés et peeps maquillage!?? ? PS: avez-vous fait quelques mignon rapide d`été comment-TOS pour Target/A Bullseye vue? (lien vers la page est en haut! ☝? ⚡ ️ ☝?) Sot së bashku me coiffeur e classe cheveux et maquillage, monaliza kasaj Kemi realizuar një Model të thjeshtë me gërsheta, që Ju VAJZA Mund ta bëni: në Plazh, në përditshmërinë tuaj për në punë, në shkollë ose thjesht për një Kafe me shoqet. KY modèle flokësh NUK Merr kohë më shumë se 1 minutë dhe Ju duhen për ta realizuar thjeshtë; kapëse të Vogla dhe dy llastikë të vegjël për gërshetat. Gërshetat NUK janě thjesht një modèle flokësh që MaMaJa APO gjyshja na realizonte Kur Ishim të Vogla. Une publication partagée par NaturalR ⃝ ootS ⃝ ISTA™ (@naturalrootsista) le 22 mars 2017 à 5:47am PDT 3-Lidhini bishtat e gërshetave në anët e kundërta A post Shared par cυde тoм вlondιng | cт?? (@saripaints) le 4 décembre 2017 à 7:12am PST më poshtë ndiqni 11 yje të showbiz-IT Botëror që kanë flokë të shkurtër, por gërsheta të mrekullueshme. Provojini Edhe ju… Por NUK është kështu! Edhe PSE është Pak më e vështirë të bëhen gërsheta në flokë të shkurtër, Prapë është e mundur. Nga DISA gërsheta të Vogla, te gërsheta më të sofistikuara të Stilit francez, Ju Mund t`i eksperimentoni dhe të shihni rezultate Mjaft të Mira. ? Meraki? (v) faire quelque chose avec l`âme, la créativité ou l`amour; Lorsque vous laissez un morceau de vous-même dans votre travail.

Fun Fact-Meraki a été l`un des noms que j`allais nommer mon nouveau salon! Un autre nom était “nativ” je choisis @saripaintscreativespace à la place. ??? . . . En utilisant beaucoup de @designmehair pour compléter ce look. Enroulée avec mon @babylissprousa fer. ?? #SariPaints? NUK keni kohë APO para të shkoni në sallone të bukurisë dhe të bëheni gati për këtë Sezon? Problème s`ka, sepse më poshtë e keni një listë me DISA stile interesante të flokëve, të cilat NUK janě tejet të lehta. • • Séance de courrier du dimanche • • cheveux par moi • maquillage @joey_kate_ • @orbehair un message partagé par Silk & Cedar Events (@silkandcedarevents) le 5 décembre 2017 à 3:02am PST Kjo Pai Gow règles do të bëjë lojëra tuaj më interesante.

Ja ku u realizua! Mund të aplikoni Pak llak që të MOS Dalin FIJET e Vogla të flokëve. Ndoshta, keni parë shumë Video të Tilla në YouTube ose në rrjetet sociale, por Kjo Video e realizuar nga classe cheveux et maquillage Probajmo shumë pranë jush, Duke Ju treguar HAP pas Happy këtë modèle që Ju shpëton gjatë ditëve të nxehta të verës. “Tutoriels de classe”, rubrika më e re në Revistën classe! Hairstylist e @class_hair_makeup, monaliza Kasaj do të na tregojë çdo javë MODELE të ndryshme flokësh, që Ju VAJZA, Mund t`i realizoni shumë shpejt në kushte shtëpie. Sot @monalizakasaj ka zgjedhur një Model me dy gërsheta që Mund të realizohet për 1 minutë.